01. 07. sobota – შაბათი

19:00 – Gruzie

Datho Turašvili: Džínová generace

20:30 – Česko

Jaroslav Erik Frič: Můžu ti říct svůj sen?


02. 07. neděle – კვირა

19:00 – Gruzie

Aka Morčiladze: Emancipovat čtenáře

20:30 – Česko

Zeno Kaprál: Nepodstatný půvab


03. 07. pondělí – ორშაბათი

19:00 – Gruzie

Paata Šamugia: Muž v tygří kůži

20:30 – Slovensko

Michal Havran: Havran? Je to tak!


04. 07. úterý – სამშაბათი

19:00 – Gruzie

Mariam Ciklauri: Tradice, modernita, básně

20:30 – Polsko

Małgorzata Rejmer: Milovnice osobitých příběhů


05. 07. středa – ოთხშაბათი

19:00 – Gruzie

Thamtha Melašvili: Nový, výrazný hlas

20:30 – Česko

Bianca Bellová: Krutý příběh o osudu


06. 07. čtvrtek – ხუთშაბათი

19:00 – Gruzie

Beso Chvedelidze: Gruzín z Káthmándú

20:30 – Česko

Jáchym Topol: Pořád mi věci těkají v hlavě…


07. 07. pátek – პარაკსკევი

19:00 – Gruzie

Eka Khevanišvili: Evakuační plán

20:30 – Česko

Ondřej Nezbeda: Příběhy, průvodce


08. 07. sobota – შაბათი

19:00 – Gruzie

Diana Anfimiadi: Věštit z marmelády

20:30 – Česko

Jiří Hájíček: Naléhavě jako déšť…


09. 07. neděle – კვირა

19:00 – Gruzie

Lela Samniašvili: Neexistuje žena básnířka

20:30 – Česko

Oldřich Janota: Dokážeš letět?


10. 07. pondělí – ორშაბათი

19:00 – Gruzie

Zaza Koškadze: Zombie, která měla ráda literaturu

20:30 – Česko

Marek Šindelka: Vidění se neztratilo


11. 07. úterý – სამშაბათი

19:00 – Gruzie

Nika Džordžaneli: Tomu, kdo přišel včas

20:30 – Polsko

Stanisław Łubieński: Birding Compulsive Disorder


12. 07. středa – ოთხშაბათი

19:00 – Gruzie

Nene Kvinikadze: Jednohlasně

20:30 – Česko

Ondřej Štindl: Hranice za svitu měsíce


13. 07. čtvrtek – ხუთშაბათი

19:00 – Gruzie

Ana Kordzaia-Samadašvili: Jsem už přece velká holka

20:30 – Slovensko

Ondrej Štefánik: Paula, pštros a mesto


14. 07. pátek – პარაკსკევი

19:00 – Gruzie

Rezo Thabukašvili: Třetí oko

20:30 – Slovensko

Silvester Lavrík: Lavrík mnohorozmerný


15. 07. sobota – შაბათი

19:00 – Gruzie

Giorgi Arabuli: Hledat sebe, hledat Boha

20:30 – Ukrajina

Oleksij Čupa: Syn doněckého slamu


16. 07. neděle – კვირა

19:00 – Gruzie

Bathu Danelia: Láska je přítěž

20:30 – Slovensko

Peter Repka / Ivan Štrpka: Bežci osameli...


17. 07. pondělí – ორშაბათი

19:00 – Gruzie

Giorgi Lobžanidze: Mystika

20:30 – Česko

Alexej Sevruk: Paradoxy navrtávaný svět


18. 07. úterý – სამშაბათი

19:00 – Gruzie

Bekha Khurchuli: Konec věty

20:30 – Česko

Luděk Marks: Jsa rozpoložen pitím zdejším


19. 07. středa – ოთხშაბათი

19:00 – Gruzie

Šotha Iathašvili: Na křídlech

20:30 – Česko

Michal Přibáň: Návraty a neshledání


20. 07. čtvrtek – ხუთშაბათი

19:00 – Gruzie

Zurab Rthveliašvili: Performer-pionýr

20:30 – Česko

Petr Borkovec: Zlodějíček na zahradě


21. 07. pátek – პარაკსკევი

19:00 – Gruzie

Basa Džanikašvili: Co proti nám má člověk?

20:30 – Polsko

Zośka Papużanka: Přesně ví, o co jí jde


22. 07. sobota – შაბათი

19:00 – Gruzie

Giorgi Kekelidze: Přiložilas mi řasy na řasy

20:30 – Ukrajina

Teťana Maljarčuk: Próza bez mezer


23. 07. neděle – კვირა

19:00 – Gruzie

Thea Thophuria: Mátový mlat

20:30 – Polsko

Mariusz Szczygieł: Projekt pravda


24. 07. pondělí – ორშაბათი

19:00 – Gruzie

Kato Džavachišvili: Surrealistické ikony

20:30 – Česko

Arnošt Goldflam: Příhoda, horror, Agátka


25. 07. úterý – სამშაბათი

19:00 – Gruzie

Gaga Nachucrišvili: Za horizonty

20:30 – Česko

Gabrišová, Pospíšilová, Rosí: Básnířky Brna


26. 07. středa – ოთხშაბათი

19:00 – Gruzie

Ekaterine Togonidze: Už víc než rok jsem na tom takhle

20:30 – Polsko

Wojciech Górecki: Kavkazský triptych


27. 07. čtvrtek – ხუთშაბათი

19:00 – Gruzie

Lela Kodalašvili: Odhalovat emoce

20:30 – Ukrajina

Olena Husejnova: Snílek-superhrdinka


28. 07. pátek – პარაკსკევი

19:00 – Gruzie

Zviad Ratiani: Láska, strach, smrt

20:30 – Česko

Ivan Binar: Jeníček v jámě peckové


29. 07. sobota – შაბათი

19:00 – Gruzie

Davith Gabunia: Divadlo

20:30 – Slovensko

Balla: Kafka? Balla!


30. 07. neděle – კვირა

19:00 – Gruzie

Lia Likhokeli: Smích deviho ženy

20:30 – Česko

Štěpán Rusín: Doktor mezi krásou a loutkami


31. 07. pondělí – ორშაბათი

19:00 – Gruzie

Erekle Deisadze: Systém musí pryč

20:30 – Česko

Petr Hruška: Vlastní, nevlastní, Hruška